Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Motorola G14 телефон нов

MacedonianBro

Intern
5 декември 2015
20
7
MacedonianBro додаде нов оглас:

Motorola G14 телефон нов - 1 ден.

Продавам Motorola G14
нов телефон земен од А1 пред неколку дена,со гаранција .


Цена по договор . Јавете ми се на 077/600-780 ,слободно или преку вибер .

Причина . Заради татко ми,но не се снаоѓа . Стара школа


Се наоѓам во Скопје. Кој сака супер телефонче за џабе цена . Бујрум ❤️

Видете го целиот оглас...
 

MacedonianBro

Intern
5 декември 2015
20
7
Уф ,глеам на phones e 12.000 .

Се мислев 9500мкд . Искрено ако има некој еве за 9.000 нека зема .
 

Astro

Epic
20 јуни 2012
9.286
14.416
Каде е 200 евра?
Да не си згрешка нешто? Телфонов треба да е 110-тина евра во продавница. G40 во Анхоч е 120 евра, G60 е 160 евра
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.172
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно