• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mortyr2

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,077
27,209
kalco.ru
zdr moze li da mi najdete link za mortyr2 ama full verzija ne demo fala
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
a koja e igrava ako moze da znam,za sto se zbori,kako se igra,ili ako moze nekoj link za da procitam.
PS mozes da probas da go simnes torent fajlot,pa posle preku BitTorent da ja simnes.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,542
Мислења
822,904
Членови
28,057
Најнов член
Iamdantes10
На врв Дно