• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Monitoring Desktop

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Pece_648

Intern
31 јануари 2008
52
0
Дали некој може да ми предложи софтвер за мониторинг на десктопот, за сите активности што се случуваат на него. Да ги запамтува програмите кои биле активни во текот на денот но исто така и да може да запамтува web страните кои биле посетувани.

Благодарам
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
invisiblekeylogger


#Application Monitoring - Invisible Keylogger can record all applications ran and the text typed in these applications. You are given the option to specify which applications you want Invisible Keylogger to record.

# Messenger Recording - Invisible Keylogger will capture all text on AOL/ICQ/ YAHOO/MSN/AIM MESSENGERS and store logs in an easy to read format that is time stamped on every event captured!

# Clipboard Recording - Invisible Keylogger will record all clipboard text and save it for later viewing! This will enable you to see all text even text that has been cut and pasted in a browser, email, or Anywhere!

# Website Recording - Invisible Keylogger will record and time stamp all websites visited. If a user is surfing inappropriate content on your computer or business computers, Invisible Keylogger will record this content. You may re-visit all websites directly inside the Invisible Keylogger log viewer.

# Keyboard Recording - Invisible Keylogger will record all keystrokes typed secretly, completely undetectable to the user! The Keylogger will also capture international keyboards enabling you to find out anything you need to know secretly. Especailly helpful for monitoring unknowing children's activites.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,772
Мислења
850,269
Членови
29,471
Најнов член
DaDzoce
На врв Дно