1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Монитори, куќишта и мауси

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 12 Декември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,202
  13,046
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам повеќе парчиња монитори, куќишта и мауси и тоа:

  1) 5x Cooler Master K350, безпрекорна состојба, под гаранција до 2023-та - 1500 денари од парче
  2) 4x AOC G2460VQ6 75Hz 1ms Full HD Freesync/G-sync, произведени Октомври/Ноември 2018, куепни 2019 и користени пола година, гаранција (од AMC) нема (за жал) - 5000 денари од парче
  3) 5x Asus VS228DE Full HD 60Hz, под гаранција до 2021 година - 2500 денари од парче
  4) 15x Mouse MSI Gaming Clutch GM10 2400DPI /w LED, практично нови (користени помалку од 15 дена, купени по грешка), гаранција изгубена - 500 денари од парче

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   

  Прикачени датотеки:

  Последна промена: 12 Декември 2019
  На gego, gremlin, dzunko и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,202
  13,046
  23 Јануари 2008
  Манга
  Ажурирана листа и цени:

  1) 5x Cooler Master K350, безпрекорна состојба, под гаранција до 2023-та - 1400 денари од парче
  2) 4x AOC G2460VQ6 75Hz 1ms Full HD Freesync/G-sync, произведени Октомври/Ноември 2018, куепни 2019 и користени пола година, гаранција (од AMC) нема (за жал) - 5000 денари од парче
  3) 1x Asus VS228DE Full HD 60Hz, под гаранција до 2021 година - 2500 денари од парче
  4) 13x Mouse MSI Gaming Clutch GM10 2400DPI /w LED, практично нови (користени помалку од 15 дена, купени по грешка), гаранција изгубена - 500 денари од парче

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,202
  13,046
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продадени сите куќишта. Ажурирана листа и цени:

  1) 4x AOC G2460VQ6 75Hz 1ms Full HD Freesync/G-sync, произведени Октомври/Ноември 2018, куепни 2019 и користени пола година, гаранција (од AMC) нема (за жал) - 5000 денари од парче
  2) 1x Asus VS228DE Full HD 60Hz, под гаранција до 2021 година - 2500 денари од парче
  3) 7x Mouse MSI Gaming Clutch GM10 2400DPI /w LED, практично нови (користени помалку од 15 дена, купени по грешка), гаранција изгубена - 500 денари од парче

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 25 Декември 2019
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,202
  13,046
  23 Јануари 2008
  Манга
  Ажурирана листа и цени:

  1) 4x AOC G2460VQ6 75Hz 1ms Full HD Freesync/G-sync, произведени Октомври/Ноември 2018, куепни 2019 и користени пола година, гаранција (од AMC) нема (за жал) - 4800 денари од парче
  2) 7x Mouse MSI Gaming Clutch GM10 2400DPI /w LED, практично нови (користени помалку од 15 дена, купени по грешка), гаранција изгубена - 500 денари од парче

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,202
  13,046
  23 Јануари 2008
  Манга
  Ажурирана листа:

  1) 2x AOC G2460VQ6 75Hz 1ms Full HD Freesync/G-sync, произведени Октомври/Ноември 2018, куепни 2019 и користени пола година, гаранција (од AMC) нема (за жал) - 4800 денари од парче
  2) 1x Mouse MSI Gaming Clutch GM10 2400DPI /w LED, практично нови (користени помалку од 15 дена, купени по грешка), гаранција изгубена - 500 денари од парче

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   

Сподели

Вчитување...