1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Монитори HP Elite DIsplay e232 23.6" IPS 60Hz Full HD LED Backlight

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 24 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,603
  13,850
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продавам половни монитори HP Elite DIsplay e232 23.6" 60Hz Full HD IPS Led backlight Antiglare, сите во безпрекорна состојба, козметички екста сочувани без знаци на користење, со гаранција од 1 година. Се подесуваат по висина и се ротираат по 3 оски. Со секој монитор следат кабли за напојување и HDMI. Има можност за плаќање на фактура.

  HP EliteDisplay E232 23-inch Monitor Product Specifications | HP® Customer Support


  20200223_184420.jpg 20200223_184431.jpg 20200222_130119.jpg

  Цена, фиксна: 5000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 24 Февруари 2020
  На CyberTm, Ciklon, GGTT1 и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,603
  13,850
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Прва тура од 20 монитори продадени. Донесена втора тура уште 12 монитори, 5 резервирани останати за продажба уште 7 последни.
   
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. damil

  damil
  On your way to fame

  734
  732
  2 Јануари 2015
  Машко
  Мене ме заборави... :)
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,603
  13,850
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,603
  13,850
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продадени сите монитори
   
  На damil му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Nakolce
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,592
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  716
 3. -={K-O-R-U-N}=-
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  739
 4. JensenInterceptor
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1,626
 5. Qwerty555
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  1,750
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...