1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Монитор Samsung SyncMaster S24B300HL 24" LED Full HD

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 18 Мај 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,440
  11,053
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам безпрекорно сочуван и многу малку користен монитор Samsung SyncMaster S24B300HL, 24" Full HD, LED backlight, купен пред 2 години и 2 месеци, без козметички и физички оштетувања.

  samsung_2.jpg samsung_1.jpg

  цена, фиксно: 3000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  dzunko, toshex и на GGTT1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,440
  11,053
  23 Јануари 2008
  Манга
  резервација
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,440
  11,053
  23 Јануари 2008
  Манга
  клуч
   
  На toshex му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. l1d0v1c
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,045
 2. igor_bef
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  571
 3. CyberTm
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  799
 4. fuzzjaw
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  372
 5. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  743
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...