1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Монитор Samsung SyncMaster 245T проценка

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од riki_staff, 19 Јули 2019.

 1. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  392
  192
  28 ноември 2015
  Машко
  Како шо гласи насловот,колку може да се шитне мониторот,има некоја гребнатина не е нов,на кратко ФулХД 24" инчен,4 усб порти,ДВИ,ВГА,ХДМИ.

  Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  krema

  krema
  Professor

  9,492
  9,188
  24 Јуни 2009
  Машко
  Каде има гребнатинка, на панелот или на пластиката?
  Не е лошо да поставиш некоја слика од гребнатината и воопшто од мониторот.
   
 3. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  392
  192
  28 ноември 2015
  Машко
  На пластиката (на столбот некоја гребнатинка и горе десно на пластиката малку)
  Неможам да ги доловам со телефонот.
  [​IMG]

  Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
   
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 4. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  392
  192
  28 ноември 2015
  Машко
  Некој?

  Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
   
Слични теми
 1. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  780
 2. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  540
Вчитување...

Сподели

Вчитување...