Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Подарувам Монитор Philips LED 226V3LAB/00

Статус
Затворена за нови мислења.

Surreal

Gaining Experience
30 септември 2014
193
202
Скопје
Surreal додаде нов оглас:

Подарувам монитор Philips LED 226V3LAB/00. Резолуцијата е 1920х1080. На екранот има само мала вдлабнатина, но пикселите во тој регион работат како што треба и не пречи ниту забележува воопшто при работа.

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:

Surreal

Gaining Experience
30 септември 2014
193
202
Скопје
Бидејќи нема поента да одам подоле со цената, го подарувам мониторов во добротворни цели. Доколку знаете некој што се занимава со донации на ИТ опрема, ве молам препратете го наваму :)
 

kristijan_m75

On your way to fame
22 март 2016
696
517

Surreal

Gaining Experience
30 септември 2014
193
202
Скопје
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.118
Мислења
955.826
Членови
34.517
Огласи
2.321
Најнов член
kristen885
На врв Дно