1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Монитор Philips 226V4L - 21.5"

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од JunkieMKD, 25 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,333
  1,002
  3 Декември 2008
  Машко
  Продавам монитор Philips 226V4L . Мониторот е во беспрекорна состојба, без гаранција. Користен во непушачка просторија.

  [​IMG]

  Цена 2800 Денари.
   
  Последна промена: 26 Јануари 2020
  Stefan321, Lazarko и на gOJDO им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,333
  1,002
  3 Декември 2008
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,333
  1,002
  3 Декември 2008
  Машко
 4. VerifiedUsers Overlay
  JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,333
  1,002
  3 Декември 2008
  Машко
 5. VerifiedUsers Overlay
  JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,333
  1,002
  3 Декември 2008
  Машко
  ▼ 2300 Ден. ▼
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,333
  1,002
  3 Декември 2008
  Машко
 7. VerifiedUsers Overlay
  JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,333
  1,002
  3 Декември 2008
  Машко
 8. VerifiedUsers Overlay
  JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,333
  1,002
  3 Декември 2008
  Машко
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...