1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Монитор Philips 226V4L 21.5" Full HD

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од it_boy, 28 Март 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  472
  386
  9 Јули 2018
  Машко
  Барам проценка за мониторот Philips 226V4L (LCD monitor with LED backlight) 21.5 инчи Full HD (1920x1080) користен во непушачка просторија како секундарен монитор,втор газда, немам потреба и затоа го продавам,на екранот нема ни една гребнатинка на рамката има една многу мала гребнатинка,има VGA и DVI-D,го добивате со кабел за напојување,VGA кабел,и DVI-D конвертер во HDMI со нов HDMI кабел,мониторот има и вграден звучник,можи замена за рам 4гб ддр4 нешто, ссд м2.... image2.jpeg image1.jpeg image0.jpeg
   
 2. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  448
  257
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  1500-2000
   
  На Garfield' му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Garfield'

  Garfield'
  Gaining Experience

  257
  55
  18 Јануари 2019
  Машко
  35-40 € bez shipping cost do doma :)
   
 4. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  472
  386
  9 Јули 2018
  Машко
  Нека оди на продажба 2500 денари
   
 5. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  472
  386
  9 Јули 2018
  Машко
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...