1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Монитор Philips 196V3LAB/00

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од mnikolce, 26 Мај 2020.

 1. mnikolce

  mnikolce
  On your way to fame

  614
  533
  27 oктомври 2016
  Мониторот е како нов, скоро и да не е користен. Освен што има прашина друго е се како од кутија.
  19", 1366x768

  Произведен 2011 година :D

  Колку би го процениле?[​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my MI 6 using Tapatalk
   
  Последна промена: 26 Мај 2020
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unbeatable

  3,951
  4,216
  1 Септември 2011
  Машко
  Edit

  Гаранција има?Ја би рекол 1500-2000 денари.
   
  Последна промена: 26 Мај 2020
  На Fresh му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Tajson

  Tajson
  On your way to fame

  643
  822
  25 Февруари 2016
  Машко
  :minishock::suprised::confused:
   
  На DaVoRkNe и mnikolce им се допаѓа ова.
 4. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unbeatable

  3,951
  4,216
  1 Септември 2011
  Машко
 5. Tajson

  Tajson
  On your way to fame

  643
  822
  25 Февруари 2016
  Машко
  Досега имам купено 3-4 половни монитори за машините 19 и 20 инчи, си чувам и по еден резерва за недај боже, досега не сум платил повеќе од 1500 денари.
  Незнам пробај по 2500 може некому би му одговарала цената.
   
  На DaVoRkNe и mnikolce им се допаѓа ова.
 6. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  598
  2 ноември 2012
  Јас продадов ист ваков монитор за 1000 ден, така да толку може да очекуваш
   
  На DaVoRkNe и igor_igor им се допаѓа ова.
 7. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unbeatable

  3,951
  4,216
  1 Септември 2011
  Машко
  Јас погрешно те сватив мислев викаш дека е ниска цената.Колку што гледам мониторов е прилично нов,искрено мислам 2500 би била реална цена,ама ете може грешам,па нека ме поправи некој од поискусните членови.
   
  На mnikolce му/ѝ се допаѓа ова.
 8. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  495
  415
  9 Јули 2018
  Машко
 9. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unbeatable

  4,648
  4,093
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Ovie monitori tuka na forum otsekogas se davale po 1000-1500.
   
  На Fresh, StalkeR, borcep и уште 3 други им се допаѓа ова.
 10. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  984
  614
  15 Декември 2013
  Машко
  1200-1500
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 11. mnikolce

  mnikolce
  On your way to fame

  614
  533
  27 oктомври 2016
  Фала за проценките, фер и другарски. Бидејќи не е користен мониторот се надевам има џус уште во него за долго да служи, одтука правам разлика од оние кои се продавале 1000-1500 денари.

  Го ставам на продажба за 2400 денари - вклучено карго до секаде достава на врата.
   
 12. mnikolce

  mnikolce
  On your way to fame

  614
  533
  27 oктомври 2016
  2300 денари.

  Sent from my MI 6 using Tapatalk
   

Сподели

Вчитување...