1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Monitor-LG 34UB67-B Black 34" 21:9 UltraWide IPS LED

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од DJAMBAZ, 1 ноември 2019.

 1. DJAMBAZ

  DJAMBAZ
  Gaining Experience

  191
  144
  15 Февруари 2011
  b4d7addc-d5aa-4a5c-9710-763efd9c5483_1.597efda3a67424ce6d3dd64d1bc2e31a.jpeg Cena 330 evra
   
  На dejan_str и gocetan им се допаѓа ова.
 2. Futurelakimens

  Futurelakimens
  On your way to fame

  1,016
  537
  12 Април 2017
  Машко
  Слики од мониторот? Во каква состојба е? Некои битни детали?
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. DJAMBAZ

  DJAMBAZ
  Gaining Experience

  191
  144
  15 Февруари 2011
  Monitorot e glanc,imam dva....koristeni po max 1-2 casa dnevno
   
 4. DJAMBAZ

  DJAMBAZ
  Gaining Experience

  191
  144
  15 Февруари 2011
  Moze zamena za PS4 ili telefon.
   
 5. DJAMBAZ

  DJAMBAZ
  Gaining Experience

  191
  144
  15 Февруари 2011
 6. DJAMBAZ

  DJAMBAZ
  Gaining Experience

  191
  144
  15 Февруари 2011
Слични теми
 1. bobipp
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,400
 2. Boldozer
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  296
 3. skullmonkey
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  698
 4. Astraion
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  784
 5. rippermkd

  Проценка Monitor

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,156
Вчитување...

Сподели

Вчитување...