Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Monitor Lenovo P27q-20

Статус
Затворена за нови мислења.

shooter

Gaining Experience
2 март 2010
611
453
shooter додаде нов оглас:

Monitor Lenovo P27q-20 - 16.000 ден.

Мониторот е некористен, отворен е само да се види што содржи пакувањето и вклучен е да се испита дали работи и да не има мртви пиксели. Доаѓа комплет со кабел за напојување, дисплеј порт кабел и USB-B to USB-A кабел. Спецификации за мониторот тука...

Може замена и за хардвер, со / без доплата :)

Видете го целиот оглас...
 

mdeni

Unbeatable
24 септември 2012
5.766
5.665
Од каде е земен? Гаранција има преостаната нешто?
 

shooter

Gaining Experience
2 март 2010
611
453
Од каде е земен? Гаранција има преостаната нешто?
Мониторот е земен од Швајцарија, гаранција нема. Планиран беше за втор монитор меѓутоа никогаш не му најдов примена, година дена стои во кутија.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.777
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно