1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Менувам Монитор и миксета.

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Serko, 31 Мај 2020.

 1. Serko

  Serko
  Gaining Experience

  88
  141
  30 Август 2018
  Машко
  Менувам монитор BenQ GW2470 и миксета Behringer Xenyx 302USB за подобар монитор со 144Hz refresh rate.
  Праќајте ми понуди во инбокс.
   

Сподели

Вчитување...