1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Монитор до 20к

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од dejan_str, 18 Јануари 2020.

 1. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,147
  4,856
  8 Април 2011
  Машко
  Купувам монитор до 20к денари. Понудете што имате. Немам посебни преференци за резолуција, херци и тн. Тој што ке ми фати око тој ке го купам.
   

Сподели

Вчитување...