1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Монитор Dell Ultrasharp U2515H

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од mviktors, 28 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. mviktors

  mviktors
  Practice makes perfect

  945
  1,300
  25 oктомври 2012
  Машко
  Продавам 25 инчен IPS монитор Dell Ultrasharp U2515H со резолуција 2560 x 1440.
  dell1.jpg
  Мониторот е во перфектна состојба 10/10, без мртви или заглавени пиксели, користен во непушачка просторија.
  Доаѓа со сите дополнителни кабли од фабричкото пакување.
  Купен од Анхоч со преостаната гаранција до крајот на 2020 година.

  Кутијата на мониторот ја немам затоа што ми фаќаше многу простор. Затоа преземањето на мониторот е од Скопје, нема начин да го пратам до друг град. Пред купување слободно може да се тестира.

  https://www.amazon.com/Dell-UltraSharp-U2515H-25-Inch-LED-Lit/dp/B00SPWPF1O


  Фиксна цена: 200 евра
   
  На bandrej, architect, Molec и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. mviktors

  mviktors
  Practice makes perfect

  945
  1,300
  25 oктомври 2012
  Машко
  Експресно продаден на @fuzzjaw. Со здравје да си го користи.
  Може клуч на темава.
   
  bandrej, architect и на fuzzjaw им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. dangthe
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,161
 2. olikomerc
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  796
 3. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  870
 4. skopje_mkd
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,165
 5. Bozoo
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  605
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...