• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Монитор Dell UltraSharp 34

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
807
691
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
Продавам НОВ монитор Dell UltraSharp 34 со 1 година гаранција купен од ИТД.
Цена 550 евра.
 

Атачменти

  • Ја почнал/а темата
  • #2

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
807
691
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
Едит: Мониторот е купен точно пред 1 година затоа и пишав дека има 1 година гаранција. Воопшто не е користен, може да се провери во секое време. Точниот модел е U3415W.


Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
807
691
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
BUMP! 530 Евра
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,590
Мислења
821,389
Членови
28,246
Најнов член
BarrierKult666
На врв Дно