Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Monitor Dell P2219H Professional IPS

Статус
Затворена за нови мислења.

Flapjack

Gaining Experience
26 август 2017
69
124
Flapjack додаде нов оглас:

Monitor Dell P2219H Professional IPS - 6.000 ден.

Како нов, користен дали 2-3 пати месечно во непушачка просторија.
Без никаква мана како dead pixels, stuck pixels итн.

21.5"
FullHD 1920x1080
IPS
HDMI/DP/VGA connections
Подесување на сите можни оски


Супер за работа и daily-use.
Купен при крај на 2019 од Макпетрол, гаранцијата истече пред скоро време.

Цена - 6000мкд

Не можам да праќам по карго, по можност купувачот да биде во Скопје.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.233
Мислења
977.112
Членови
35.547
Најнов член
minchevskis
На врв Дно