1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Монитор Benq Zowie XL2411P 144Hz 1ms Full HD LED

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 21 Март 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,614
  13,873
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продавам комплетно исправен и безпрекорно сочуван монитор Benq Zowie XL2411P 144Hz 1ms Full HD LED, користен околу 2 години, изгубена гаранција.

  20200321_221745.jpg

  Цена, фиксна: 8000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 21 Март 2020
  Marko Davkovski, HerMudo, GGTT1 и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,614
  13,873
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продаден
   
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. igor_bef
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,832
 2. Steam.
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  344
 3. Bozoo
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  625
 4. Skorp
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  513
 5. eX3v1l
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  654
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...