Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Mонитор Benq VZ2770H white (AMVA+ panel)

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.839
5.815
Skopje
Banjifiko додаде нов оглас:

Се продава монитор Benq VZ2770H white (AMVA+ panel) - 4000 денари

Се продава Монитор Benq VZ2770H, бела боја, купен од Анхоч 2017 година, комплетно исправен и без никакви физички оштетувања и мртви пиксели.
Панелот е 27'', AMVA+ (Е2Е), W-LED, 1920 x 1080 pixels, Anti-Glare, Viewing angles (H/V) 178° / 178°, Brightness: 300 cd/m²,
Има VGA и 2 HDMI влеза, и...

1716152541955.jpg


Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
623
1.089
Скопје
3000-4000 денари е мојата проценка,со оглед на тоа што е модел 2016 година,купен 2017 (12000 денари) стар 7 години.
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.096
Мислења
974.497
Членови
35.404
Најнов член
altin
На врв Дно