1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Monitor BenQ RL2411 и AmazFit Pace

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од pcdownside, 7 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. pcdownside

  pcdownside
  Gaining Experience

  134
  124
  31 Јануари 2014
  Машко
  Мониторот е користен во глобала на пц ама и како тв, гаранција треба да има уште некој месец, топ состојба, нема мртви пиксели, немам кутија од него.

  Саатот е стар скоро година, користен до пред 4-5 месеци, си купив друг и го забаталив малку . Од него имам и кутија, не оди со оргоналното ремче, но има пласточна футрола плус. Нема гребаници прилично сочуван, коростен за физички активности - трчање, велосипедизам, планинарење.

  Сивото позади е течно сребро, полнет е зошто едниот контакт беше малку излупен од самиот полнач и не фаќаше убаво на полначот. Размачкано е зошо не е избришан убаво после полнење. Не е отваран, сеуште си е водотпорен.

  BenQ RL2411 - 4.500
  AmazFit Pace - 4.500 20200207_200025.jpeg 20200207_200039.jpeg 20200207_200234.jpeg 20200207_200841.jpeg 20200207_200135.jpeg
   
  На Tozo8 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. pcdownside

  pcdownside
  Gaining Experience

  134
  124
  31 Јануари 2014
  Машко
 3. pcdownside

  pcdownside
  Gaining Experience

  134
  124
  31 Јануари 2014
  Машко
 4. pcdownside

  pcdownside
  Gaining Experience

  134
  124
  31 Јануари 2014
  Машко
  Корекција,

  Мониторот е RL2455, напревена грешка од моја страна.
  Ако има можност модераторите нека го корегираат само насловот наместо RL2411, да стои RL2455.

  Цените остануваат исти.
   
 5. pcdownside

  pcdownside
  Gaining Experience

  134
  124
  31 Јануари 2014
  Машко
  Monitorot prodaden na chlen od forumot, so zdravje da si go gejmash

  Saatot ostanuva na prodazhba nova cena:

  AmazFit Pace - 4.000 denari
   
 6. pcdownside

  pcdownside
  Gaining Experience

  134
  124
  31 Јануари 2014
  Машко
 7. pcdownside

  pcdownside
  Gaining Experience

  134
  124
  31 Јануари 2014
  Машко
 8. pcdownside

  pcdownside
  Gaining Experience

  134
  124
  31 Јануари 2014
  Машко
  Може клуч, саатот продаден надвор од форумот.
   
Слични теми
 1. BESKO
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,052
 2. everest
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,234
 3. Costigan_Jr

  Проценка BenQ BL3200PT

  Одговори:
  4
  Прегледи:
  791
 4. Skorp
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  512
 5. eX3v1l
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  647
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...