• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Монитор BenQ EX3203R

  • Ја почнал/а темата
  • #1

erhanj

Gaining Experience
4 август 2019
64
134
Мониторот е земен 12/2019, со 3 години гаранција, важечка до 12/2022.
Нема никакви знаци на употреба, во беспрекорна состојба.
IMG_20201130_191332.jpg IMG_20201130_191259.jpg

Повеќе информации за мониторот:

Ме интересира проценка.
 

Sludge.Factory

Practice makes perfect
7 февруари 2014
1,019
1,553
Gostivar
Sludge.Factory's setup  
Processor & Cooler
Amd Ryzen 3600
Motherboard
Asus B450 Prime
Storage
WD Blue 1tb + SSD 240 GB
PSU
CM Masterwatt 750
RAM
16 Gb Gskill Sniper X 3600 mhz
Video card
2x Xfx RX 580 8Gb Crossfire X
Case
Nzxt h500i
Mouse
Steelseries Rival 100 Dota 2
Keyboard
Natec Thor 300 TKL
Monitor
Benq Zowie 24"
OS
Windows 10
Со оглед на тоа што веќе има 32 инч 165хз нови за околу 400 еура, и со тоа дека е 1 година стар, моја проценка е 19-20 000 денари.

 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,736
Мислења
831,567
Членови
28,727
Најнов член
Davorsuker1
На врв Дно