1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Монитор Benq DL2215

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Vlad944, 14 oктомври 2018.

 1. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  268
  495
  3 Март 2015
  Машко
  Продавам монитор 22 инчи 1920х1080 Benq DL2215 купен 2015.Го продавам поради што зедов нов.

  - Гаранција нема
  - Нема никакви оштетувања
  - Без мртви пиксели и дамки
  - Доаѓа без кутија со VGA кабле
  - Праќање по карго на ваш трошок или лично превземање


  Цена: 2500 денари

  IMG_20181009_165820.jpg
   
  На nik0la_ му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  268
  495
  3 Март 2015
  Машко
  Резервиран!!!
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  268
  495
  3 Март 2015
  Машко

Сподели

Вчитување...