1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Монитор 24ка

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Uber-, 13 Декември 2019.

 1. Uber-

  Uber-
  Gaining Experience

  144
  126
  23 Август 2017
  Машко
  Занаетчија
  Купувам монитор 24 инча фул хд со хдми или дп. Понуди во пп. Напомена: само од скопје.

  Испратено од тенекија
   
  Последна промена: 13 Декември 2019

Сподели

Вчитување...