1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Monitor 22 inci asus

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 8 ноември 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  3,677
  2,433
  31 oктомври 2012
  Машко
  Невработен
  Prodavam monitor 22 incen , ima samo vga. So nego sleduva samo power kabel. Dokolku imate vga kabel preporacuvam proba na lice mesto pred da se zema. Cena 1600 den fiksna. Lokacija Skopje Madzari.
  IMG_20181108_122600_654.jpg IMG_20181108_122553_654.jpg
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  3,677
  2,433
  31 oктомври 2012
  Машко
  Невработен
  Podetalni sliki od nego. Cenata si ostanuva istata + vga kabel so nego.
  IMG_20181109_091256.jpg IMG_20181109_091137.jpg IMG_20181109_091428.jpg
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  3,677
  2,433
  31 oктомври 2012
  Машко
  Невработен
Слични теми
 1. bate mile
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  772
 2. Pane24

  Продадено Tv 32 inci Vivax

  Pane24, 28 Јуни 2016, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  975
 3. Pane24
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  433
 4. Pane24
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  470
 5. Pane24
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  225
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...