1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Monitor 22-23"

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Dux, 19 Август 2018.

 1. Dux

  Dux
  Gaining Experience

  152
  76
  29 ноември 2008
  Дечки понудете некое мониторче 22-23"
   
 2. cipiripi

  cipiripi
  Gaining Experience

  289
  316
  7 Септември 2010
  Види ПП

  Sent from my MI PAD 4 using Tapatalk
   

Сподели

Вчитување...