1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка МОЛАМ, ПРОЦЕНКА

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Bubache, 7 oктомври 2019.

 1. Bubache

  Bubache
  Gaining Experience

  428
  251
  11 oктомври 2015
  Машко
  IMG_20191007_160032.jpg
  a.jpg
  Redmi 3S
  32 gb, 3 gb ram silver
  купен 03.10.2016 год.
  одлично сочуван
   

  Прикачени датотеки:

  • a.jpg
   a.jpg
   Големина:
   945.3 KB
   Прегледи:
   103
  Последна промена: 7 oктомври 2019
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,680
  3,820
  1 Септември 2011
  Машко
  Не постои 32гб од овој модел,16гб има само,со 2гб рам.
   
  На Bubache и gocetan им се допаѓа ова.
 3. Chaeld10_8

  Chaeld10_8
  On your way to fame

  868
  682
  29 Март 2011
 4. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,974
  4,207
  28 oктомври 2008
  Сепак било 3/32, само има малку повеќе стаж...
  Јас би рекол 3.500 денари
   
  На Bubache му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Mayson

  Mayson
  Gaining Experience

  747
  320
  10 Април 2011
  На Bubache му/ѝ се допаѓа ова.
 6. mnikolce

  mnikolce
  Gaining Experience

  505
  451
  27 oктомври 2016
  2000 денари

  Sent from my MI 4W using Tapatalk
   
  На Bubache му/ѝ се допаѓа ова.
 7. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,680
  3,820
  1 Септември 2011
  Машко
  На it_boy и Bubache им се допаѓа ова.
 8. tupacan

  tupacan
  Practice makes perfect

  1,451
  1,886
  10 Септември 2007
  Машко
  Lorem Ipsum.
  ^ 32/3 се знае дека е Prime моделот. Штом вели дека е 32/3, нема потреба да се потенцира Prime.

  Како и да е, моја проценка 60€.
   
  На Bubache и Banjifiko им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...