• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Мојот десктоп

  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,284
1,957
www.iwmnetwork.com
Рандом време... за чудо се погоди 00:00... :)

Дел од насловите на иконите се замаглени од оправдани причини.Ајде да ги видам Вашите десктопи... по можност не ги дотерувајте, рандом време, онака удрите скрин шот.
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Интересни desktops :D

Моментално не сум дома да го сликам мојот а и имам 5 различни users на win, немам поим кој би сликал од нив, ама ај ќе се снајдам некако..

Засега, малку постар (моментално нема шанси да е толку средено ама ај, колку да покажам нешто засега)

 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,518
Мислења
845,848
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно