• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Moj novi spot

Luidgi

On your way to fame
24 февруари 2008
810
850
Со што камера е сниман? Не е лошо, нема некои специјални ефекти ама онака баш е ок, андерграунд рап спотче :) Со што програм го едитираше? Sony Vegas, Adobe Premiere Pro??
 

PetarPan

Intern
11 јануари 2011
4
0
Hvala na lepim komentarima, montaza je radjena u Sony Vagas-u. Kamera i nije nekog kvaliteta, ali nove projekte radimo sa Canon 5D... Tako da uskoro i to mozete da ocekujete. Pozdrav iz Srbije i sve najbolje.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44.303
Мислења
892.271
Членови
31.481
Огласи
19
Најнов член
Dan1el
На врв Дно