1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Мој Мсн Спаммер

Дискусија во форумот 'Visual Basic' започната од спиро_дт, 2 oктомври 2008.

 1. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  137
  10 ноември 2007
  Машко
  :bravo:
   
 2. reng

  reng
  Intern

  683
  19
  13 Август 2007
  За програмава треба човек за да ја уклучи и да прати спам. Мене баш ми е интересна ако сакам да се зезам со некој. Еј тоа опцијата што треба да ја стиклираш за што е на сите да им прати што се отворени или.
   
 3. спиро_дт

  спиро_дт
  Intern

  278
  9
  1 oктомври 2008
  Исто така и најбрзиот начин да излезат сите од конверзација..

  и незнам кој праша .. зал ALL со ова ја опција се додава /All командата( али треба да имаш инсталирано msn plus 4.xx и кога ќе спамираш не еден прозор текстот автоматски ќе се параќа до сите отворени мсн конверзации(прозори)
   
 4. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,832
  820
  14 Декември 2007
  Машко
  хехехе Интересно :)) :bravo:

  brb.. Пазете се сега! :Devil2:

  :LOL:
   
 5. ivanus

  ivanus
  Intern

  118
  3
  28 Јуни 2008
  Интересно програмче, штотуку попив блок :D
   
 6. спиро_дт

  спиро_дт
  Intern

  278
  9
  1 oктомври 2008
  хехе , полека дечки па за некое време ќе нема со кого да чатирате на мсн
   
 7. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  Nice dude... nice!!!:bravo:
   
 8. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  @спиро_дт

  Интересна и тотално бескорисна програма (освен во одредени случаи) :D

  @others

  Приметив во многу теми дека ги опоменувате членовите за недозволени содржини. Нема потреба Вие да ги опоменувате, форумот има администрација, верувајте дека секоја отворена тема се следи и доколку нешто не е во ред одма се средува. Постојано има некој админ/мод online кој следи што се случува на форумов. Нека не се ствара беспотребна тензија. Фала.
   
 9. спиро_дт

  спиро_дт
  Intern

  278
  9
  1 oктомври 2008
  хехе па никој не рече дека е корисна :)
  еј од кој дел си на тетово бе , и колку године имаш ако нејчеш јавно да кажеш прати ПП
   
 10. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  75
  4 oктомври 2007
  Отвори негов профил ке видиш,освен ако не е вистина :)
   
 11. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,321
  24,877
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Okej Aце нема да се повтори:))
   

Сподели

Вчитување...