• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

MOH airborn Multiplayer???

  • Ја почнал/а темата
  • #1

TheWizzz

Intern
1 ноември 2007
123
3
Pred nekoe vreme ja zedov Medal of Honor Airborn, igrata e mnogu dobra, kampanjata e zakon. Ama me cudi, za vo igracnica ne moze da se igra Multiplayer, so prethodnite delovi mozese, ama so ovaa ne. Da ne treba nekoj patch deka e nova, ili sto. Ako znae nekoj informacija ako moze neka pomogne.Fala.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,058
Мислења
861,185
Членови
29,914
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно