1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Modul za WHMCS, Domain Registar MARNET.MK

Дискусија во форумот 'PHP, ASP, JSP (JavaServer Pages)' започната од hostbal, 16 Јуни 2017.

 1. hostbal

  hostbal
  Intern

  1
  0
  15 Јули 2016
  Машко
  Pozdrav mi treba programer za php vo vrska za WHMCS MODUL ZA MARNET.MK
  AUTOMATSKI DA SE REGISTRIRA DOMENOT OD WHMCS PLATFORMA DO MARNET

  PROMENI NA NAME SERVERI DA MOZE KLIENTOT DA GI IZVIRSI PREKU KORISNICKA ZONA AUTOMATKSI
  PROMENI NA INFORMACII ZA KORISNIKOT IDR.
   
Слични теми
 1. art-dizajn
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  900
 2. helpwithC++
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  3,249
 3. programmer
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,038
 4. Nenad90
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  589
 5. Demon
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,185
Вчитување...

Сподели

Вчитување...