1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка MODBO 5.0 V1.93

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од BorisSapphire, 10 oктомври 2019 во 00:26.

 1. BorisSapphire

  BorisSapphire
  Gaining Experience

  690
  492
  11 ноември 2015
  Машко
  Имам вишок три парчиња, па ако може проценка.
   

  Прикачени датотеки:

Сподели

Вчитување...