Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Мобилни телефони Samsung, Аpple голем избор како нови во кутија

Статус
Затворена за нови мислења.

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
395
493
Dinamit додаде нов оглас:

Мобилни телефони Samsung, Аpple голем избор како нови во кутија - Проценка

Се продаваат малку користени телефони.
Користени еден период, потоа вратени во кутија.
Сите мобилни се одлично сочувани, без траги на користење.
Сите мобилни се со кутија
Сите мобилни се со оригинал пакување

Не се отварани, поправани, не се експонати.

Samsung Galaxy A52s 9.490 денари (без кутија, гратис оригинал полнач)
Samsung Galaxy S20 Plus 14.990 денари (комплет во кутија, купен во МК со фолии)
Samsung Galaxy S22 370 evra...

Видете го целиот оглас...
 

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
395
493
Останато

1. Samsung Galaxy A52s 9.490 денари (без кутија, гратис оригинал полнач)
2. Samsung Galaxy S20 Plus 14.990 денари (комплет во кутија, купен во МК со фолии)
3. Samsung Galaxy S22 370 (комплет во кутија, купен во МК со фолии)

4. Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256GB
комплет во кутија, купен во МК)
5. Apple Iphone 14 Pro 128GB 92% 750 еу
6. Apple iphone 14 Pro 256GB 96% 810 еу ( комплет во кутија, купен во МК, не е експонат)
 

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
395
493
Горните модели продадени. Добиени нови модели. Одлични цени

Samsung S20 plus 8/128 235 евра

IPhone 13 Pro Max 128gb 660 евра
iPhone 13 Pro Max 256gb. 690 евра

Baterii 88-92%
Сите телефони се како нови.
Со кутии.
Не се експонати,
True Tone, Face ID

Гаранција 6 месеци
 

Атачменти

 • IMG_0021.jpeg
  IMG_0021.jpeg
  933,8 KB · Прегледи: 128
 • IMG_0020.jpeg
  IMG_0020.jpeg
  1,3 MB · Прегледи: 130
 • IMG_0019.jpeg
  IMG_0019.jpeg
  1,1 MB · Прегледи: 127

JamesKirk

Practice makes perfect
12 февруари 2015
1.377
1.106
Струга
www.facebook.com
JamesKirk's setup  
Processor & Cooler
i3 1215u
Motherboard
Lenovo
Storage
Solidigm P41 Plus 512gb + Samsung QVO 870 1tb
RAM
16GB
Video card
Intel UHD Graphics
Mouse
MSI
Keyboard
MSI
Monitor
Samsung LS24C310EAUXEN
OS
Windows 11 PRO
Дали има Самсунг с23 ?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.507
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно