1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Мобилен Alcatel 2003D не-смарт

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од lynx, 5 Април 2020.

 1. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,388
  3,101
  4 Септември 2008
  Се продава следниот мобилен, купен во Нептун на 30.12.19, гаранција 24 месеци. Купен, отворен, пробан и вратен во кутија, некористен.
  ALCATEL 2003D, 2.4", 4/4MB, 970mAh Dark Gray

  Цена: 1000 денари.
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...