Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Многу ме нервира..

Статус
Затворена за нови мислења.

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
Andrijeski. Голема мрза е, се може да направи освен тоа што треба да го направи (иако и тоа го може ама не го прави од сеуште непознати причини).
Им зборува глупости на други, им дава бесполезни совети кои самиот не ги почитува.
Во последно време е многу негативен и се филма дека е во депресија а ништо не му е. Преку глава ми е веќе, неможам да го поднесам. (А да не правам муабет за тоа дека ме има оставено на цедило неколку пати)

Што ти е бре човече! Освести се!

Step inside! [DRAMA]
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2.674
194
www.zeroscience.mk
Мене колко ме нервира "брзата птица итрица" !!!! више незнам кај да се обратам, више пукнав... али тој е тој, едино решење е да не гу гледам ! ;)
 
D

DimitarMK

Гостин
Mene me nervira DVD-ROMov,go priklucuvam i na napojuvanje i so IDE kabel,a on gajle nema..ni svetka sialiceto..ni se otvara..nisto...
 

Rusin

Intern
28 април 2007
37
0
Многу ме нервира маусов! Ќе го искршам некој ден!
 
M

Mr.Alien

Гостин
САМО Х*АБ*О И НА П*ВА!!!!

Искрши го, парчосај го, сол направи го! Он на тебе...ќе види он!!!!
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2.882
143
Mnogu me nervira mi e izbrisana temata 'Ajde site na shopping'.Barem da mi ja kazea pricinata ili barem izvestuvanje.Taman sakav da napravam anketa!!!Na nekoj nacin mnogu sum razocaran.Nemase nisto loso napisano,samo najava za e-shopping vo Makedonija.Se nadevam deka 'nekoj' ke mi objasni zosto temata iscezna od liceto na Zemjata'I am so...
 

D

Администратор
31 март 2007
3.914
3.991
www.iwmnetwork.com
Mnogu me nervira mi e izbrisana temata 'Ajde site na shopping'.Barem da mi ja kazea pricinata ili barem izvestuvanje.Taman sakav da napravam anketa!!!Na nekoj nacin mnogu sum razocaran.Nemase nisto loso napisano,samo najava za e-shopping vo Makedonija.Se nadevam deka 'nekoj' ke mi objasni zosto temata iscezna od liceto na Zemjata'I am so...

Убаво ти објаснив... многу погрешно ја започна темата...

1. Ти најави дека "за прв пат" ќе биде овозможен е-комерц сајт во Македонија... што не е точно, веќе постојат неколку.
2. Ти оствари најава дека за месец дена ќе биде отворен е-комерц сајт, без детали без ништо.
....

Отворената тема беше збунувачка и не водеше до никаква дискусија... Веќе има започнато тема за е-комерц во Македонија, погледни ја темата Е-бизнис.
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2.882
143
Убаво ти објаснив... многу погрешно ја започна темата...

1. Ти најави дека "за прв пат" ќе биде овозможен е-комерц сајт во Македонија... што не е точно, веќе постојат неколку.
2. Ти оствари најава дека за месец дена ќе биде отворен е-комерц сајт, без детали без ништо.
....

Отворената тема беше збунувачка и не водеше до никаква дискусија... Веќе има започнато тема за е-комерц во Македонија, погледни ја темата Е-бизнис.

Postojat nekolku e-komerc ali ovoj sto e najaven demek ke bil momentalno najbogat so sodrzina i ponudi(kolku e tocno ke vidime).Vtoro sodrzinski ne bese tolku opsirno bidejki nemav vreme pa planirav naredniot den so site detali se da kazam.Taman uklucuvam kompjuter,internet odam na www.it.com.mk i gledam temata ja nema.Stvarno se iznervirav.Sepak mozese da se popravi temata.Ne bese katastrofalna.Togas predlagam da se napravi poseben del kade sto ke bidat prikazani najaktuelnite temi i onie katastrofalnite.:tazhen:
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2.882
143
Kako i da e sepak ostanuvam pri svesta nemam namera da se karam iako sum iznenaden od cekorot sto go napravivte ali ova ne se zavrsuva taka ednostavno.Koga ke startuva toj e-komerc sajt.Ke gledam jas da na napravam podobra tema.
dexter.gif
 

nullx

Intern
17 мај 2007
56
0
www.perfectflow.org
ме нервира што работам на еден комп. а интернет имам на друг, ме нервира да снимам цд-а и ме нервира усб стикот што си го изгубив
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2.882
143
Mene me nervira kompjuterot me zaebava a sega me mrzi da mu pravam format i namerno ke go ostavam da vidam do kaj ke odi
 

direktor.e

Intern
6 април 2007
608
4
Ne se nervirajte :)
Nisto nema da smeni toa, sem sto ke vi go poremeti razumot i zdravjeto...
Just RELAX
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
Damn thread Hi-jacked

Само пример давав за овој дел од форумов, а луѓево се распуштиле, ок нека им биде :D
 

Andrej

Intern
11 април 2007
24
0
Close your eye. Take a deep breath. Breath slowly.Relax.Feel the peace and the harmony.
I ne se nervirajte veke more hej si go skratuvate zivotot.
 

Mao

Practice makes perfect
5 јуни 2007
1.317
1.074
Mao's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 3900X + BeQuiet Dark Rock Pro 4
Motherboard
Asus Rog Strix B450-F Gaming
Storage
Samsung Evo Plus 970 M2 nVME SSD
PSU
CM 850W M2 Silent Pro
RAM
Kingston Predator/Fury 32GB 3200Mhz
Video card
Asus Rog Strix 1070 8GB
Case
DeepCool Mattrex RGB
Mouse
Logitech G502 Hero
Keyboard
Cooler Master MK750
Monitor
Alienware 25" 240hz
OS
Win 10 Pro
me nervira firefoxot sto na sred rabota blokira, i moram da koristam opera koja ne mi pamti lozinki :mad:
 
M

Mr.Alien

Гостин
Mnogu me nervira D!!!

Му пратив приватна порака, а сеуште не ме удостои со одговор.
Shame on you, D!! :rolleyes:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.100
Мислења
974.575
Членови
35.405
Најнов член
Bizra
На врв Дно