1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Многу малку користен кулер Noctua NH-D15 LGA115x + LGA2011 mount

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 21 Мај 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,437
  11,036
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам комлетно исправен и безпрекорно сочуван кулер Noctua NH-D15 купен пред 2 години од странство и многу малку експлоатиран(по 3-4 часа за викенди) со mount за сокет LGA2011 + дополнително купен нов сет за сокет LGA 115x.

  Цена, фиксно: 4200 денари

  075 437-061, Кирил

  4000 денари фиксно!

  20190522_154450.jpg Screenshot_20190522-154328_Gallery.jpg
   
  Изменето од модератор: 22 Мај 2019
  На imortel, -={K-O-R-U-N}=-, karpalak и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,437
  11,036
  23 Јануари 2008
  Манга
  3900 денари!
   
  На shifty и Oktar им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,437
  11,036
  23 Јануари 2008
  Манга
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,437
  11,036
  23 Јануари 2008
  Манга
  продаден
   
Слични теми
 1. PilGriM
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  703
 2. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  850
 3. dekomote
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  195
 4. gOJDO

  Продадено Кулер Noctua NH-D15

  gOJDO, 16 Мај 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  439
 5. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  683
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...