• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

MMB - MULTIMEDIA BUILDER

  • Ја почнал/а темата
  • #1

badxboy

Баниран/a
10 ноември 2008
139
2
Zdravo na site!
---------------------------------
Pa vaka najprvo me interesira dali nekoj raboti vo MMB?
1. ako raboti me interesira MMB so koj programski jazik raboti???
2. pa moze da otvorime dobra tema? ima sto da se pisuva,....

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
pozZz...
pa ocekuvam odgovori...!!:

><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>
I EVE EDEN MULTIMEDIA PLAYER STO GO NAPRAVIV VO MMB :)
http://www.4shared.com/file/69255191/17fcf180/Multimedia_Player_-_Portable.html

--------------------------------------
AKO IMA ZAMERKI SLOBODNO PISETE POZZ
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Порано се глупирав со овој програм,мислам дека има посебен јазик за него,иначе плееров е интересен,се сам си правел или,си извадил делови од друго,а ме чуди зошто си ставал и кејген ?
 

CyberSpic

Intern
14 април 2007
823
26
howtoformatacomputer.com
Стане програмов воопшто не е глупирање, самото име си ги кажува +/- за програмот. Ако ти треба мултимедиа брзо и едноставно ММБ е изборот.
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Не ме разбра, не викам дека е глуп програмот,туку дека порано јас се глупирав со него,правев глупости,мислев дека тоа е програмирање :LOL: :D
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

badxboy

Баниран/a
10 ноември 2008
139
2
Па кејгенот ми беше највеке да пробам како би работел со сниманје во регистри и после тоа да работи како регистриран програм lol :D
-------------------------------------------------------------------
п.с. работам и на други програми сеа моментално имам еден за hack на XP admin i user password ... прграмчето стварно е мн интересно затоа што има 3 опции за hack preku safe mode! (1. 2. )
1.xp password manager;
2.Create administrator +1 , delete admin pass;
3.botable disk creator;
во botable disk creator има друг програм вметнато во него кој може да се прават bootable usb & floppy и и работи преку ms-dos во биосот додека се подига и може да се избрише било каков пасворд од pc (admin ili user) pozz ke stavam link od nego ...|:D
--------------------------------
Тој е SHAREWARE ама наместо да го регистрирате можете со (ctrl + r) да го прескокнете тој дел... па очекувам коментари за него...позЗз
 

Jano

Intern
8 февруари 2008
281
11
Овој за слушање музика добар изглед има супер е така продужи:bravo:
Xp hack
не сака да го симне кај мене:lut2:. засто не го сравиш тука http://rapidshare.com/ :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,704
Мислења
849,052
Членови
29,434
Најнов член
patlidzan
На врв Дно