• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

MMB - MULTIMEDIA BUILDER

  • Ја почнал/а темата
  • #1

badxboy

Баниран/a
10 ноември 2008
139
2
Zdravo na site!
----------------------------------
Pa vaka najprvo me interesira dali nekoj raboti vo MMB?
1. ako raboti me interesira MMB so koj programski jazik raboti???
2. pa moze da otvorime dobra tema? ima sto da se pisuva,....

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
pozZz...
pa ocekuvam odgovori...!!::)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,672
Мислења
862,061
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно