• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Млади таленти

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,801
78
(Lily's father)Honey can you tell us where is Macedonia?
(Lily)It's,It's...in Africa
(her parents)Well done lily smart girl
The End
 
D

DimitarMK

Гостин
е на 2 години све ова да го знаеш е стварно талент :bravo:
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Не ми се верува :) Браво.
Се си мислам дека некој трик има зад ова, ако е вистина, секоја чест на малата :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
845,815
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно