1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

mkhost имаат некој проблем?

Дискусија во форумот 'Веб Хостинг' започната од skullmonkey, 21 Септември 2017.

1. skullmonkey

skullmonkey
    Модератор

3,980
    3,100
    25 Април 2007
    Машко
    Актер
    Никогаш претходно сум немал никаков проблем, баш напротив искуството ми е супер ама последниве 3-4 дена имаат некои проблеми. Глеам и нивниот сајт е паднат. Знае некој што се случува?

На Oliver! му/ѝ се допаѓа ова.
  2. hipo

hipo
    Practice makes perfect

1,628
    1,397
    27 Јануари 2011
    Машко
    Јас немам никакви проблеми си работи мојот сајт без проблеми. Од кај мене и нивниот сајт си работи.
    Пред некој ден баш читав статија кај нов на сајтот.
    Кај мене интернетот е спор оваа недела, и чекам неколку секунди :angel:

3. Oliver!

Oliver!
    Гостин

Последниве 3-4 недели, мислиш? :]

Трипати пријавував во Поддршка, сајтови даваат Интернал 500... викаат средиле, проверувам - пак исто:)
    Ама, од втора/трета поправаат важно :)

А за порано, да - немало ич проблеми. Затоа и префрлив 7-8 сајта кај нив. Ама, ете... ова што го пишав веќе 3 пати се случи од Август наваму.

4. skullmonkey

skullmonkey
    Модератор

3,980
    3,100
    25 Април 2007
    Машко
    Актер
    Се видов со газдата, кревале секјурити сетингс и многу ајпиња се на бан листа и треба мануелно да се тргнат по пријава. Бар во мојот случај.

5. Oliver!

Oliver!
    Гостин

Могуќе... не се повторило кај мене скоро недела, може и повеќе. Се надевам дека е трајно решена бељата.

Сподели

Вчитување...