1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Мислење за XIAOMI 2C 20.000 mAh

Дискусија во форумот 'Додатоци' започната од Alucard, 29 Јули 2019.

 1. Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,811
  1,604
  22 oктомври 2012
  Машко
 2. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,382
  861
  28 ноември 2015
  Машко
  Јас имам со 10 000 добро е има quick charge и ми го пуни а2 без проблем.
  Моето е земено од али експрес не знам зашто не земеш од таму.
   
  На despotovikj и Alucard им се допаѓа ова.
 3. Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,811
  1,604
  22 oктомври 2012
  Машко
  Имам 900 ден. ваучер од Neptun, па се мислам за што да го искористам :)
   
Слични теми
 1. ivan1500
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  5,548
 2. DonFrozex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  718
 3. DonFrozex
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,912
 4. SpiritBond
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  995
Вчитување...

Сподели

Вчитување...