1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Мислење за Nikon Coolpix L120

Дискусија во форумот 'Дигитални апарати, камери и слично' започната од bobipp, 31 oктомври 2014.

 1. bobipp

  bobipp
  Gaining Experience

  318
  176
  13 ноември 2009
  Мислења за овој апарат? Сретнав и во други теми за него се прашува ама без конкретен одговор или па примери од слики.
   

Сподели

Вчитување...