Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Мислење за неотел интернет

kirev

Unbeatable
31 мај 2010
7.077
5.271
Mtel... Без договор се окозив да се ратисам од таа неспособна банда, можам да замислам да потпишев 24 упм
 

godovic

Gaining Experience
5 септември 2007
84
73
Neotel na optika na pola cena site ponudi ...

Mtel izgleda ke pocni so rabota ...
Mislam deka nema vrska so mtel, sekoja godina vo ovoj period imaat promocii.
Mene, sega mi istekuva dogovorot sto bese potpisan so nekoja slicna promocija pred 2 god.
 

godovic

Gaining Experience
5 септември 2007
84
73
Nova promocija na Netotel 50% popust za prvite 12 meseci, posle narednite 12 full cena.
Ako soberes se na se i podelis so 24, vo prosek, za 100Mbita, doagja 900 den mesecno.
Neli za 100 den poveke podobro e Telekabel -> 150Mbita bez dogovor.
 

zirkach

On your way to fame
12 февруари 2015
1.141
880
Струга
www.facebook.com
zirkach's setup  
Processor & Cooler
i3 1215u
Motherboard
Lenovo
Storage
Solidigm P41 Plus 512gb + Samsung QVO 870 1tb
RAM
16GB
Video card
Intel UHD Graphics
Mouse
MSI
Keyboard
MSI
Monitor
Samsung LS24C310EAUXEN
OS
Windows 11 PRO
Промоција пред спојување со мтел или???
 

Атачменти

  • Screenshot_20230926_155015_Facebook.jpg
    Screenshot_20230926_155015_Facebook.jpg
    556,8 KB · Прегледи: 49

zirkach

On your way to fame
12 февруари 2015
1.141
880
Струга
www.facebook.com
zirkach's setup  
Processor & Cooler
i3 1215u
Motherboard
Lenovo
Storage
Solidigm P41 Plus 512gb + Samsung QVO 870 1tb
RAM
16GB
Video card
Intel UHD Graphics
Mouse
MSI
Keyboard
MSI
Monitor
Samsung LS24C310EAUXEN
OS
Windows 11 PRO
Неотел е формално дел од Мтел од Март годинава. Одлуката од КЗК е од тогаш но во моментов двете компании сеуште оперираат одвоено
Заглави некако работата со спојувањето ама ваљда ќе биде кога-тогаш
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2.847
117
Заглави некако работата со спојувањето ама ваљда ќе биде кога-тогаш

Моја претпоставка е дека немаат доволно кадар да го спроведат побрзо. Треба тим луѓе неможе со 3ца да го направат
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.096
Мислења
955.363
Членови
34.503
Огласи
2.307
Најнов член
raimraim.
На врв Дно