Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Мислење за монитор

Everscream

Intern
19 јануари 2023
4
4
Демир Хисар
Здраво, веке една недела гледам еден монитор во анхоч и сакам да го купам, гледав и youtube за него и велат дека е доста добар но сакам да слушнам и ваше мислење околу мониторов
Моделот е Овај
 

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.082
4.080
Скопје
hackitfree.github.io
Здраво, веке една недела гледам еден монитор во анхоч и сакам да го купам, гледав и youtube за него и велат дека е доста добар но сакам да слушнам и ваше мислење околу мониторов
Моделот е Овај
Авион !
 

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.082
4.080
Скопје
hackitfree.github.io
Мониторот стигна и е супер :)
Честито нов монитор и секако сподели - дали добро функционира Фрисинк ово оно, Гоустинг и други тестови - тестирај со TestUFO: Ghosting види дали ќе бидат матни вонземјаните и вселенското бродче кога ги следиш со поглед од лево на десно при овие сетинзи , и то. ;)
 

Everscream

Intern
19 јануари 2023
4
4
Демир Хисар
Честито.
Ај ко ќе го поиграш малку појќе, сподели некоја импресија.

Испратено од телефоно.
То секако
Мислењето е автоматски споено:

Честито нов монитор и секако сподели - дали добро функционира Фрисинк ово оно, Гоустинг и други тестови - тестирај со TestUFO: Ghosting види дали ќе бидат матни вонземјаните и вселенското бродче кога ги следиш со поглед од лево на десно при овие сетинзи , и то. ;)
Ке пробам, ама прво да ми стигни графичката треба... кај другар го пробав денеска хаха.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.496
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно