1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Мислење за LED LCD TV

Дискусија во форумот 'Радио, телевизија, радио-телевизиски сигнал и него' започната од AlexM, 25 Декември 2012.

 1. AlexM

  AlexM
  On your way to fame

  955
  519
  14 Јануари 2009
  Во план сум да земам LED LCD телефизор разгледував неколку модели еден од нив е Samsung UE 32 ES5500 Wxxh ме интересира мислење за телевизорот.
  Разгледав Philips и LG модели околу таа цена нискобуџетни Smart TV..
  LG 32 LS 5600 е нешто поефтин.
  Секое мислење, искуство би било добредојдено
   
 2. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,104
  4,811
  8 Април 2011
  Машко
  За 28к имаше од panasonic 107 сантими со IPS панел,незнам колку се добри и дали тоа 50 херци кој го имаат претставува мана но мислам дека вреди да се разгледа
   
 3. Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,807
  1,646
  22 oктомври 2012
  Машко
  Јас го имам 42“-ниот модел, и сум презадоволен... Не е Smart TV, ама затоа лаптопот на него, и подобро здравје :)
   
 4. goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  2,843
  2,437
  21 Јануари 2011
  Машко
  Невработен
  Само лаптоп батали тоа smart tv...играчки за мали деца ;)
   
  На Alucard му/ѝ се допаѓа ова.
 5. AlexM

  AlexM
  On your way to fame

  955
  519
  14 Јануари 2009
  Го купив самсунгот, па по неколку часовно користење задоволен сум од тоа што го добив.
  Сеуште го немам поврзано на интернет,не дека ми треба интернет на тв али кога има можност зошто да не се користи.
   

Сподели

Вчитување...