• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Мислење за Huawei Watch 3 Pro

K-909

Intern
25 јануари 2021
5
2
Го меркам веќе некое време и со ова блек фрајдејот цената му е доста примамлива. Пошо имам ајфон не ми се зима Apple Watchot само ради батеријата. Ова чудово до сеа шо гледав и читав 5 дена без никаков проблем тера.
Ме интересира дали некој го има и дали е добро разработен за ајфон?


Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,174
Мислења
879,571
Членови
30,802
Најнов член
nestorosky_187
На врв Дно