1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Мислење за факултетиве

Дискусија во форумот 'Факултети' започната од Martin1992, 27 Август 2019.

 1. davor_gjurcinoski

  davor_gjurcinoski
  Intern

  6
  0
  27 Декември 2019
  Машко
  Ја читам дискусијава, јас догодина планирам упис на финки, ако сакаш прати нешто да знам што да поучам овие 7-8 месеци пред факс.

  Испратено од JSN-L22 преку IT.mk форум апликација
   
 2. Scofield

  Scofield
  Intern

  34
  25
  23 Август 2019
  Машко
  Студент
  Секоја чест на ентузијазмот. Моментално не сум слободен, ќе ти пратам покасно(5-6-7 попладне). Поздрав
   
  На davor_gjurcinoski му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Rufflesaurus

  Rufflesaurus
  Gaining Experience

  30
  58
  16 Јуни 2018
  Машко
  Само немој да дозволиш факултетот да ти застане на патот и да те успори во едукацијата.
   
  На Kajsibebraat и davor_gjurcinoski им се допаѓа ова.
 4. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,436
  854
  1 Април 2012
  Машко
  Еве материјали од голем дел од предметите на финки MediaFire
   
  На davor_gjurcinoski му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...