1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Мислење за ДВД

Дискусија во форумот 'Антени,предаватели,апарати/уреди и останата опрема' започната од Ac3, 30 ноември 2008.

 1. Ac3

  Ac3
  Intern

  99
  1
  16 oктомври 2008
  Сакам да ми дадете мислење за DVD плеерот Vivax imago k-310. Дали некој го има користено или некој друг модел на плеер од Vivax. Сакам да го земам затоа што е исплатлива цената 2100 ден.


  П.С ако темата не е ставена на правилно место преместете ја
   
 2. Sephiroth

  Sephiroth
  Баниран/a

  3,497
  2,512
  14 Мај 2008
  Машко

Сподели

Вчитување...