1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Мислења и искуства со HP HW6945

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од username, 14 Април 2010.

 1. username

  username
  Gaining Experience

  526
  66
  4 Јули 2009
  Машко
  Значи ако може мислења за овој телефон и искуства со истиот доколку ги имате. Како се покажал при користење. Дали лесно се наоѓаат апликации и такви работи.
  Телефонот е овој на следниот:
  [​IMG]
   
 2. Cika

  Cika
  V.I.P

  2,520
  1,184
  8 Декември 2009
  Еве ти се за телефончево на линков од gsmarena.com. И да, бидејќи работи со Windows Mobile оперативен систем би требало лесно да се наоѓаат апликации,а за искуство не знам да ти кажам.
   
 3. username

  username
  Gaining Experience

  526
  66
  4 Јули 2009
  Машко
  и дали вреди за 200 евра во моментов?
   
 4. NERD.

  NERD.
  Gaining Experience

  1,377
  344
  19 Април 2010
  Машко

Сподели

Вчитување...